play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Jaworzno: Policja wyjaśnia przyczyny śmiertelnego wypadku

today19 października 2020

Background

Policjanci z Jaworzna wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na ul. Grunwaldzkiej w Jaworznie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej, 45-letni kierowca audi nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 63-letniej kierującej skodą. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca audi.

Do zdarzenia doszło na ul. Grunwaldzkiej w rejonie Osiedla Stałego. Ze wstępnych ustaleń policjantów z jaworznickiej drogówki wynika, że podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej, 45-letni kierowca audi nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 63-letniej kierującej skodą, doprowadzając do zdarzenia w skutek, którego poniósł śmierć na miejscu. Pasażer, który z nim podróżował, nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Kierująca skodą była trzeźwa. Kobieta z ogólnymi obrażeniami została przewieziona do jaworznickiego szpitala, gdzie została jej udzielona niezbędna pomoc. Na miejscu wypadku, pod nadzorem Prokuratora i Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie pracowali policjanci z drogówki wraz z technikiem kryminalistyki. Dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia będą wyjaśnione w toczącym się postępowaniu.

Foto i źródło: Policja Jaworzno

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content