play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Jego ojciec prawie spłonął w pożarze samochodu. Wzruszający wpis

today24 lipca 2020

Background

Jego ojciec prawie spłonął w pożarze samochodu. O zdarzeniu, do którego doszło w czwartek, 23 lipca po godzinie 13:00 na ulicy Szopienickiej w Katowicach informowaliśmy wczoraj. Z płonącego pojazdu kierowcę wyciągnął świadek. Syn poparzonego mężczyzny dziękuje w mediach społecznościowych za uratowanie życia ojca.

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w czwartek, 23 lipca w Katowicach. Samochód osobowy stanął w płomieniach po tym, jak zapaliła się nieszczelna butla gazowa znajdująca się w bagażniku – relacjonowała Radiu Piekary katowicka straż pożarna. Jeszcze tego samego dnia w mediach społecznościowych pojawił się post pana Szymona – syna poszkodowanego w wyniku pożaru kierowcy.

Mężczyzna w swoim wzruszającym wpisie dziękuje świadkowi, który uratował życie jego ojcu. Gdyby nie on, przewiduje, że tata spaliłby się razem z autem – napisał pan Szymon. Ponadto, syn poszkodowanego poszukuje również świadków zdarzenia, w celu ustalenia dokładnego źródła zapłonu samochodu.

 

O zdarzeniu pisaliśmy tutaj: https://www.radiopiekary.pl/2020/07/23/plonie-samochod-w-katowicach-gigantyczne-korki-zdjecia/

źródło: Facebook/INFORMACJE DROGOWE – ŚLĄSK I OKOLICE
fot: Facebook/INFORMACJE DROGOWE – ŚLĄSK I OKOLICE/Marzena Tom

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content