play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Jego samochód płonął! Zatrzymała go policja!

today23 września 2020

Background

Jego samochód płonął! Zatrzymała go policja! Mundurowi Do niecodziennego zdarzenia doszło w Częstochowie. Policjanci zatrzymali pojazd marki Lancia, a zaskoczonemu kierowcy pilnie kazali z niego wyjść.  Okazało się, że podwozie auta się paliło, a spod maski wydobywały kłęby dymu. Dzięki szybkiej i stanowczej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. Ugasili pożar zanim zdążył się rozprzestrzenić.

Jego samochód płonął! Zatrzymała go policja! Do niecodziennej sytuacji doszło w poniedziałkowe przedpołudnie, 21 września 2020 roku na jednej z głównych ulic w Częstochowie. Policjanci z częstochowskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji  zauważyli samochód Lancia, spod którego wydobywał się ogień i kłęby dymu.

Używając sygnałów alarmowych mundurowi zatrzymali nieświadomego całej sytuacji 55-letniego kierowcę i ewakuowali go z palącego się samochodu. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało. Policjanci natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej. Za pomocą gaśnic samochodowych ugasili pożar zanim zdołał się on rozprzestrzenić. Szybka akcja zapobiegła tragedii.

 

fot. pixabay.com

info: slaska.policja.gov.pl

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content