play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Jerzy Stuhr trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu

today14 lipca 2020

Background

Jerzy Stuhr trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Smutną wiadomość miała potwierdzić żona aktora – Barbara Stuhr. Odtwórca roli Maksa w kultowym filmie „Seksmisja” ostatni weekend spędził na Południu Polski – w Nowym Targu – skąd został przetransportowany do krakowskiego szpitala.

Niepokojące informacje płyną z krakowskiego szpitala, do którego miał trafić znany polski aktor – Jerzy Stuhr. Stan zdrowia artysty miał się pogorszyć, gdy spędzał ostatni weekend na Podhalu. Stamtąd został przewieziony do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z podejrzeniem udaru mózgu – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Nie wiadomo obecnie w jakim jest stanie aktor. 73-letni artysta miał już  wcześniej problemy ze zdrowiem. Przeszedł m.in. zawał serca, wykryto u niego również nowotwór krtani, którego udało mu się wyleczyć. Jerzy Stuhr zagrał w ponad 60 filmach. Stworzył niepowtarzalne postaci w Wodzireju, Amatorze, Seksmisji czy Kilerze. Na swoim koncie ma setki ról na scenie teatralnej i po mistrzowsku udziela się w dubbingu.

 

foto: Wikipedia/Grzegorz Gołębiowski/Praca własna

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content