play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Język angielski dla dzieci online – czy warto?

today2 kwietnia 2021

Background

Od ponad roku większość życia wielu osób kręci się wokół tego, co online. Nic dziwnego – tak jest po prostu bezpieczniej. Oraz wygodniej. W tym czasie pojawiło się sporo nowych aktywności lub zyskały one popularność.

Wszystko, co związane z ćwiczeniami w domu stało się niezwykle gorącym tematem. Zwrócono też większą uwagę na uczenie się przez Internet.

Nie tylko dorośli mogą uczyć się online. Jest też sporo propozycji przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. Jedną z nich jest język angielski dla dzieci online. Taka forma edukacji ma wiele zalet. Poznaj je wszystkie!

Jakie są zalety angielskiego dla dzieci online?

Główną zaletą nauki angielskiego przez dzieci w formie online jest wygoda. Przede wszystkim dla najmłodszych. Dzieci nie muszą opuszczać bezpiecznej przestrzeni własnego pokoju. Dla nieśmiałych maluchów to olbrzymia zaleta! Jeśli mogą uczyć się w zaciszu swojego kochanego pokoju, z pewnością szybciej przełamią barierę językową. Taka forma lekcji jest też niezwykle wygodna dla rodzica. Nie musisz tracić czasu na dojazdy, stanie w korkach i szukanie miejsca parkingowego. Oszczędzasz sporo czasu, który możesz wykorzystać inaczej. Spędź te kilkadziesiąt minut z dobrą książką, ćwicząc lub relaksując się w swój ulubiony sposób.

Ponadto wiele szkół, które oferują zajęcia z angielskiego online, pozwala na dowolne dobieranie:
• terminu i godziny zajęć,
• pakietów,
• programu,
• nauczycieli.

Jedną z takich szkół jest Novakid. Tam rodzic ma pełną kontrolę nad tym, czego i jak uczy się dziecko. Może sprawdzić raporty od nauczycieli, korzystać z dodatkowych pomocy naukowych. A to wszystko na ich platformie, bez konieczności ściągania żadnego programu.

Nauka zdalna to także oszczędności pieniężne. Poza tym, że nie musisz inwestować w benzynę czy parking, zazwyczaj nie ma też potrzeby kupowania dodatkowych podręczników czy zeszytów ćwiczeń. Dobrze opracowana platforma zapewni wszystko, co niezbędne w formie online. Jeśli chwilowo masz cięższą sytuację – możesz przerwać naukę, nie martwiąc się, że Twoja pociecha zostanie usunięta z grupy i będzie musiała czekać na ponowne zapisy. Do nauki angielskiego online dziecko może wrócić w dowolnym momencie.

Wybierając szkołę angielskiego online, warto zwrócić uwagę, czy lekcje odbywają się w grupie, czy są indywidualne. O wiele lepiej w tej formie sprawdzi się ta druga opcja. Jeżeli zajęcia odbywałyby się stacjonarnie, możliwa by była praca w grupach i inne aktywności, które są pomocne w nauce. W wersji online byłoby to dość niewygodne. Dlatego najlepiej, jeśli podstawę programową stanowią zajęcia jeden na jeden. Szczególnie zyskają na tym nieśmiałe lub wycofane dzieci, którym trudno byłoby być aktywnym w większej grupie.

Zapisz swoją pociechę na język angielski dla dzieci online już dziś i pomóż mu osiągnąć sukces z www.novakid.pl.

 

/materiał partnera/
fot. zdjęcie poglądowe

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content