play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Radzionków

Jutro zostaną otwarte place zabaw w Radzionkowie. Nowy obiekt czeka w Rojcy

today10 czerwca 2020

Background

Jutro zostaną otwarte place zabaw w Radzionkowie. Nowy obiekt czeka w Rojcy. Na tę informację czekali nie tylko mieszkańcy Radzionkowa, ale też spora część zamieszkujących nasz regionu dla których Księża Góra jest ulubionym miejscem rekreacji i wypoczynku. Wiele osób niecierpliwiło się tym, że mimo zdejmowania kolejnych obostrzeń, radzionkowskie place zabaw i plenerowe siłownie pozostawały zamknięte. Od czwartku 11 czerwca znów będzie można z nich korzystać.

W czwartek także zostanie otwarty zupełnie nowy obiekt na tzw. Radzionkowskich Plantach w dzielnicy Rojca. Jest tam bieżnia lekkoatletyczna, nowe place zabaw, wybieg dla psów, siłownia na świeżym powietrzu, toaleta, zostało nasadzonych 6 tys. roślin– mówi Grzegorz Zadęcki, dyrektor radzionkowskiego MOSiR-u:

  • cover play_arrow

    Jutro zostaną otwarte place zabaw w Radzionkowie. Nowy obiekt czeka w Rojcy Anna Jurzyca

Place zabaw na Księżej Górze, Park Linowy dla dzieci oraz siłownia również zostaną otwarte. Na  obiektach zamontowano dozowniki z płynem do odkażania, pojawiły się informacje o zachowaniu bezpiecznego dystansu. Na Księżej Górze została otwarta także gastronomia.

W zarządzie ośrodka jest również popularne w upalne dni kąpielisko. Nie zapadła jeszcze decyzja, czy w sezonie letnim zostanie otwarte. Trwają uzgodnienia.

 

fot. FB https://www.facebook.com/MOSIRadzionkow

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content