play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Już w czwartek wielkie wydarzenie w Piekarach Śląskich: „Historia w muzyce i słowie zamknięta…”

today28 września 2020

Background

Już w czwartek, 1 października wielkie wydarzenie w Piekarach Śląskich. Premiera książki „Emil Baron. To nie sztuka dać się zabić. Wspomnienia piekarskiego powstańca” oraz płyty z utworami w wykonaniu Orkiestry Wojskowej w Bytomiu – „Na żołnierską nutę”.

W czwartek, 1 października o godzinie 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich przy ulicy Bytomskiej 73 odbędzie się wydarzenie „Historia w muzyce i słowie zamknięta…”. Będzie możliwość spotkania z Dariuszem Pietruchą, autorem książki pt.: „Emil Baron. To nie sztuka dać się zabić. Wspomnienia piekarskiego powstańca”. Odbędzie się również koncert Orkiestry Wojskowej w Bytomiu – „Na żołnierską nutę”.

Będzie to wieczór słowno – muzyczny. Orkiestra zagra utwory tradycyjne oraz standardy muzyki rozrywkowej. Zaśpiewają soliści: Magdalena Krzywda – Krzysteczko oraz Bartosz Jaśkowski. Całość rozpocznie się filmem wprowadzającym w temat spotkania. Wstęp na wydarzenie jest wolny, wejściówki są jeszcze dostępne w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej 73.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content