play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Kasia Moś zaśpiewa piosenki Karin Stanek

today24 maja 2022

Background

Kasia Moś będzie śpiewać piosenki Karin Stanek. Utwory znanej i cenionej wokalistki wykonane będą w nowych aranżacjach.

Powrót do znanych przebojów bytomskiej artystki w nowej odsłonie. Utwory Karin Stanek pojawią się w nowych aranżacjach na płycie Kasi Moś, która będzie miała premierę już w najbliższy piątek.

Kasia Moś będzie śpiewać utwory Karin Stanek

Kasia Moś, związana z Bytomiem wokalistka, wyda album, na którym zaprezentowane będą utwory królowej polskiego bigbitu, Karin Stanek.

-Na naszej płycie znajduje się 11 utworów – tych bardziej i mniej znanych. Znajdziecie tam „Jimmy Joe”, „Malowaną lalę”, „Autostop”, a z mniej znanych – „Proszę, nie płacz już”, „Modlitwę” czy „Dlaczego tak się stało?”. Są to utwory bardzo przerobione, w naszych interpretacjach – naszych, mam na myśli Mateusza Mosia – mojego brata i Mateusza Kołakowskiego, którzy są odpowiedzialni za aranżację. Jest to, myślę, zaprezentowanie  świata Karin w XIX wieku – mówi, w rozmowie z reporterką Radia Piekary Martą Mosiołek, Kasia Moś.

Płyta „Kasia Moś Karin Stanek” dostępna będzie już od najbliższego piątku, 27 maja na platformach streamingowych i w sklepach. Koncert w Bytomiu promujący nowy krążek artystki zaplanowany jest w październiku.

Fot. M. Mosiołek

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content