play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Katowice: Koronawirus zabił 4-miesięcznego chłopca!

today3 listopada 2020

Background

Jak czytamy w raporcie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach, minionej doby w naszym województwie odnotowano kolejnych 31 zgonów. Poinformowano również o 2 407 nowych zakażeniach koronawirusem.

Wśród szczegółowych informacji dotyczących zgonów z województwa śląskiego pojawiła się informacja o śmierci 4-miesięcznego chłopczyka z powiatu cieszyńskiego, który zmarł w szpitalu w Katowicach.

Ponadto w szpitalu w Tychach zmarł 79 – letni mężczyzna z Jastrzębia-Zdroju. W szpitalu w  Świętochłowicach zmarł 70 – letni mężczyzna z Gliwic. W szpitalu w Bytomiu zmarli: 94 – letni mężczyzna z Zabrza, 77 – letni mężczyzna z Zabrza, 72 – letni mężczyzna z powiatu gliwickiego. W szpitalu w Cieszynie zmarli: 75 – letnia kobieta z powiatu cieszyńskiego, 81 – letni mężczyzna z powiatu cieszyńskiego, 85– letnia kobieta z powiatu cieszyńskiego, 83 – letnia kobieta z Bielska-Białej. W Cieszynie zmarli: 83 – letnia kobieta z powiatu cieszyńskiego, 85– letnia kobieta z powiatu cieszyńskiego, 66 – letni mężczyzna z powiatu cieszyńskiego. W szpitalu w Wilkowicach zmarła 84 – letnia kobieta z Bielska-Białej. W szpitalu w Częstochowie zmarli: 84 – letnia kobieta z powiatu kłobuckiego, 71 – letnia kobieta z Dąbrowy Górniczej, 66 – letnia kobieta z powiatu będzińskiego, 85 – letni mężczyzna z Częstochowy,   92 – letnia kobieta z Częstochowy  86 – letni mężczyzna z Częstochowy, 68 – letni mężczyzna z Częstochowy, 69 – letnia kobieta z powiatu częstochowskiego, 71 – letnia kobieta z Częstochowy, 87 – letnia kobieta z Częstochowy. W szpitalu w Tychach zmarli: 65 – letni mężczyzna z Dąbrowy Górniczej, 70 – letni mężczyzna z Dąbrowy Górniczej. W szpitalu w Sosnowcu zmarła 74 –letnia kobieta z powiatu będzińskiego. W szpitalu w Raciborzu zmarli: 82 – letni mężczyzna z powiatu raciborskiego, 60 – letni mężczyzna z powiatu raciborskiego, 58 – letni mężczyzna z Rudy Śląskiej. W szpitalu w Ruda Śląska 69 – letnia kobieta z Rudy Śląskiej.

źródło: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content