play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Katowice: Pobił nastolatka w centrum miasta WIDEO

today23 stycznia 2020

Background

Pobił nastolatka w centrum miasta. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który napadł na nastolatka w centrum Katowic. Zatrzymany usłyszał już zarzut naruszenia czynności narządu ciała. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

6 stycznia, wieczorem doszło do zatrzymania mężczyzny, który pobił nastolatka w centrum Katowic. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ul. 3 maja w Katowicach młody mężczyzna zaczepiał grupę nastolatków, a w efekcie pobił jednego z nich. Po przybyciu na miejsce, wywiadowcy od świadków zdarzenia uzyskali rysopis sprawcy ataku na 16-latka i podjęli jego poszukiwania.

Nieopodal miejsca zdarzenia w okolicach dworca kolejowego funkcjonariusze ujawnili mężczyznę pasującego do rysopisu ze zgłoszenia i go zatrzymali. Zatrzymany to 25-letni mieszkaniec powiatu bieruńsko-lędzińskiego, który był kompletnie pijany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W efekcie tego zdarzenia zaatakowany nastolatek na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Jednak ze względu na karygodne zachowanie napastnika prokurator wszczął w tej sprawie postępowanie z urzędu. 25-latkowi przedstawiono już zarzut naruszenia czynności narządu ciała, za który w tym przypadku grozi kara do 2 lat więzienia.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content