play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Katowice: Szkoła podstawowa odwołuje rekolekcje z powodu koronawirusa

today5 marca 2020

Background

Szkoła podstawowa odwołuje rekolekcje z powodu koronawirusa. Taka decyzja zapadała w jeden z katowickich placówek. Rekolekcje miały się odbywać w dniach 9, 10, 11 marca w parafii św. Anny w Katowicach.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 53 im. S. Żeromskiego w Katowicach podjęła decyzję o odwołaniu rekolekcji wielkopostnych, które planowo miały się odbywać w dniach od 9 do 11 marca w parafii św. Anny w Katowicach. Wszystko za sprawą zagrożenia związanego z koronawirusem. Dyrekcja miała porozumieć się w tej sprawie z proboszczem parafii, w której miały odbyć się rekolekcje.

„Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 53 im. S. Żeromskiego w Katowicach informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem w porozumieniu z Księdzem Proboszczem Parafii św. Anny w Katowicach odwołuje rekolekcje wielkopostne zaplanowane na 9, 10, 11 marca 2020r.
Dyrektor szkoły Irena Cichoń.” – czytamy na stronie szkoły.

Przypomnijmy, że na razie nie stwierdzono jeszcze żadnego przypadku zarażenia koronawirusem na Śląsku. Jedyny pacjent ze stwierdzoną chorobą przebywa obecnie w szpitalu w Zielonej Górze.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content