play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Katowice: To oni są podejrzani o kradzież 40 tys. euro. Znasz ich? ZDJĘCIA

today23 marca 2020

Background

To oni są podejrzani o kradzież 40 tys. euro. Policja opublikowała wizerunek podejrzewanych o kradzież pieniędzy z samochodu w centrum Katowic. Osoby, które mogą rozpoznać mężczyzn, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Kryminalni z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą sprawę kradzieży pieniędzy z samochodu. Do zdarzenia doszło 14 lutego 2020 roku w Katowicach przy ul. Grażyńskiego. Pokrzywdzony wypłacił gotówkę z banku, a następnie torbę położył na tylnym siedzeniu swojego samochodu. Sytuację wykorzystał mężczyzna, który otworzył drzwi i ukradł torbę z pieniędzmi. Nie działał sam. Po całym zdarzeniu sprawcy odjechali samochodem marki Mazda 6 o nr rej. NNI 19342. Wizerunek podejrzanych zarejestrował monitoring. Stworzony został również portret pamięciowy jednego z męzczyzn.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 29 61, 47 851 25 86 lub pod adresem e-mail: ppm@katowice.ka.policja.gov.pl.

Policja gwarantuje anonimowość!

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content