play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Kiedy zostanie otwarte lodowisko na katowickim Rynku? Znamy datę

today25 listopada 2020

Background

Kiedy zostanie otwarte lodowisko na katowickim Rynku? Znamy datę. Miłośników aktywnego spędzania czasu na dworze na pewno ucieszy fakt, że trwa budowa lodowiska na Rynku w Katowicach. W piątek 4 grudnia uruchomiona zostanie sezonowa tafla na katowickim Rynku, której montaż rozpoczął się w tym tygodniu. Będzie miała wymiary 20 na 20 metrów. Tego dnia zostanie otwarta także ślizgawka w dzielnicy Murcki.

Kiedy zostanie otwarte lodowisko na katowickim Rynku? Znamy datę. Biorąc pod uwagę obostrzenia epidemiczne wprowadzony zostanie 40-osobowy limit osób mogących jednocześnie korzystać z lodowiska. – Podobnie jak w latach poprzednich będziemy lodowisko udostępniać bezpłatnie dla wszystkich posiadających swoje łyżwy. Dla osób bez własnego sprzętu będzie działała wypożyczalnia, w której za 5 zł będzie można łyżwy wypożyczyć. Lodowisko planujemy utrzymać do końca lutego, chyba, ze warunki atmosferyczne pozwolą dłużej – mówi Daniel Muc, dyrektor MOSiR Katowice.

Lodowisko będzie czynne od 9.00 do 22.00, będzie obsługiwane przez pracowników MOSiR Katowice, którzy zadbają o taflę, a także reżim sanitarny. Dodatkowo, także 4 grudnia, mieszkańcom udostępnione zostanie lodowisko w Murckach.

info i fot. Biuro Prasowe UM Katowice/ fot. M.Malina/S.Rybok

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content