play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

„Kilometry Dobra” na rzecz Bytomskich Warsztatów Terapii Zajęciowej

today6 maja 2021

Background

Ta ogólnopolska kampania udowadnia, że dobro czasem można zmierzyć. Przelicznik jest prosty: 44 złotówki ułożone w ciągu monet tworzą jeden metr.

W „Kilometrach Dobra” chodzi o to, aby tych metrów, a nawet kilometrów ułożonych ze złotówek zebrać jak najwięcej i przekazać na szczytny cel. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Bytomiu w ramach kampanii zbiera fundusze na gruntowny remont i dostosowanie nowej siedziby Warsztatu Terapii Zajęciowej:

– Otrzymaliśmy od miasta budynek po zlikwidowanym ośrodku wychowawczym dla chłopców, który przekształcać będziemy w Warsztat Terapii Zajęciowej – i tam warsztat przeniesiemy. Miasto bardzo nam pomaga, jednak ten wkład własny jest bezwzględnie potrzebny. Dlatego zachęcam państwa do włączenia się do tej akcji, do pomocy nam – mówi Anna Dziąsko, przewodnicząca zarządu koła Polskiego stowarzyszenia na rzecz osób z niepełnosprawnością Intelektualną w Bytomiu.

Pomagać można na różne sposoby. Przez stronę internetową Kilometrów Dobra, bezpośrednio – dokonując wpłat na konto Stowarzyszenia, biorąc udział w licytacjach, a nawet biegając w wirtualnym biegu charytatywnym, który trwa do końca maja. Szczegóły można uzyskać klikając TUTAJ.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content