play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Kino samochodowe w Arenie Gliwice

today1 lipca 2020

Background

Kino samochodowe w Arenie Gliwice. W weekend w Arenie Gliwice odbędzie się jedno kino i to niepowtarzalne – do wnętrza obiektu będzie można wjechać swoim samochodem, a film wyświetlany będzie na ekranie liczącym 30 x 4m metry.  3 i 4 lipca Arena Gliwice proponuje mieszkańcom miasta w ramach letnich aktywności wyjątkowe kino. Widzowie będą mieli dwie możliwości oglądania – rozsiadając się wygodnie na trybunach lub korzystając z uroków kina samochodowego. Będzie można wjechać autem do środka obiektu i zobaczyć pokaz filmowy na podwieszanym ekranie w samym sercu gliwickiej hali. Początek w piątek i sobotę o 20.00.

Kino samochodowe w Arenie Gliwice. Jeśli ktoś tęskni za naprawdę dobrą komedią romantyczną, zdecydowanie powinien wybrać się do Areny Gliwice na piątkowy seans filmu “Cztery Wesela i Pogrzeb”. Mimo tego, że minęło wiele lat od premiery filmu, ogląda się go tak samo dobrze, a jego tematyka jest wciąż aktualna. Tej zabawnej historii miłosnej z mocnym angielskim klimatem oraz świetnymi rolami młodych jeszcze Hugh Granta i Andie MacDowell, trudno odmówić uroku.

Zastrzyk sensacji

W drugiej połowie lat 60. Ameryka żyła historią Buforda Pussera, szeryfa który w pojedynkę postanowił walczyć z przestępczością w swoim regionie. Na jej podstawie nakręcono film “Z podniesionym czołem”. Podczas drugiego dnia letniego kina, w sobotę, widzowie zobaczą nowszą wersję z 2004 roku, z główną rolą znanego wrestlera, Dwayne’a “The Rock” Johnsona.

Przychodząc na letnie wydarzenia do Areny Gliwice, można mieć pewność, że zdrowie odwiedzających stawiane jest na pierwszym miejscu, a wszystkie imprezy odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Sprzedaż biletów jest dostępna tylko internetowo na stronie www.eventim.pl. Bilety: 10 zł miejsce siedzące na trybunach lub 30 zł samochód. Seanse rozpoczną się o godz. 20.00

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content