play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Kolejna ofiara śmiertelna koronawirusa w woj. śląskim – to 68-letni mężczyzna

today1 kwietnia 2020

Background

Kolejna ofiara śmiertelna koronawirusa w woj. śląskim – to 68-letni mężczyzna. Takie informacje podało przed chwilą Ministerstwo Zdrowia. Ponadto przybyło 36 nowych przypadków zakażenia, z czego 8 dotyczy województwa śląskiego.

Mamy 36 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 10 osób z województwa wielkopolskiego, 8 osób z województwa śląskiego, 8 osób z województwa małopolskiego, 4 osób z województwa dolnośląskiego, 4 osób z województwa zachodniopomorskiego oraz po 1 osobie z województw świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.

Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci dwóch kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 83-letni mężczyzna ze szpitala w Warszawie i 68-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach. Obaj mieli współistniejące choroby.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi już 2347 przypadków, z czego 35 osób zmarło. Zgodnie z najnowszymi statystykami, w województwie śląskim potwierdzono już 272 przypadki COVID-19, z czego 9 osób zmarło.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content