play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Kolejne utrudnienia dla kierowców na autostradzie A4

today20 listopada 2020

Background

Kolejne problemy dla kierowców na autostradzie A4. Trwa montaż bramownic na placu poboru opłat w Balicach. Stąd w ten weekend zmiany w organizacji ruchu. W nocy z soboty na niedzielę – całkowite choć krótkotrwałe wstrzymanie ruchu na bramkach. Od godziny 21 zamknięty będzie lewy pas dojazdowy oraz wszystkie w kierunku Katowic. W środku nocy – od godziny drugiej – jazda w stronę Katowic będzie całkowicie zamknięta.

W czasie prowadzenia prac przygotowawczych, od godziny 21.00 21 listopada br. wyłączone z ruchu zostaną: lewy pas dojazdowy do placu poboru opłat (PPO) w Balicach (km 401) oraz 5 pasów wewnętrznych i 2 pasy zewnętrzne na PPO w kierunku Katowic. Kierowcy będą mieli do dyspozycji trzy pasy ruchu – linie nr 2, 3 i 4. Dodatkowo zamknięte zostaną dwa pasy wewnętrzne na jezdni w stronę Krakowa – nr 10 i 11. Montaż bramownicy rozpocznie się około godziny 2:40, w niedzielę 22 listopada br. W tym czasie ruch na PPO Balice na jezdni w stronę Katowic zostanie całkowicie wstrzymany na maksymalnie 30 minut. Po zakończeniu montażu dostępne dla kierowców będą ponownie linie nr 2, 3 i 4.

Przywrócenie stałej organizacji ruchu jest planowane w niedzielę 22 listopada, między godziną 4.00 a 5.00. Na zamontowanej w ubiegłym tygodniu bramownicy i na tej montowanej 22 listopada zainstalowane zostanie oznakowanie zmiennej treści.

Fot.: SAM S.A.

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content