play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Kolejne utrudnienia na ulicy 3-go maja w Chorzowie

today12 listopada 2020

Background

Kolejne utrudnienia na ulicy 3-go maja w Chorzowie. Od czwartku, 12 listopada, kierowców czekają dodatkowe utrudnienia na remontowanej ulicy 3-go maja w Chorzowie. Ruszają prace remontowe mostu.

Przebudowa ulicy 3-go maja w Chorzowie wkracza w kolejny etap. Przed nami przebudowa obiektu mostowego przy ulicy Składowej. To dlatego zamknięty dla ruchu pojazdów i pieszych zostanie fragment ulicy 3-go maja położony pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Składową i rejonem posesji numer 151 A, czyli w obrębie właśnie tego przebudowywanego obiektu mostowego – tłumaczył Kamil Nowak z chorzowskiego magistratu.

Dodaje, że z powodu prac wprowadzone zostaną objazdy:

Wyznaczono je ulicą Żołnierzy Września, Nomiarki, Drogową Trasą Średnicową, aż do ulicy Bytomskiej w Świętochłowicach. Z drugiej strony ten fragment można ominąć jadąc ulicą Składową, Opolską i dołączając się właśnie ponownie do ulicy Bytomskiej w Świętochłowicach. W związku z zaawansowaniem prac na tym dolnym odcinku 3-go maja pomiędzy granicą ze Świętochłowicami a ulicą Składową zostanie wprowadzony już ruch dwukierunkowy.

Z utrudnieniami muszą się również liczyć piesi, którzy będą musieli korzystać ze specjlanie wyznaczonych dla nich tras.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content