play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Kolejni zatrzymani z narkotykami w Piekarach Śląskich ZDJĘCIA

today17 marca 2020

Background

Kolejni zatrzymani z narkotykami w Piekarach Śląskich. W ręce policji w ostatnim czasie wpadli 30-latek z Piekar Śląskich oraz 31-letni mieszkaniec Sosnowca. Śledczy zabezpieczyli łącznie ponad 300 gramów marihuany oraz 3 tysiące złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

W ostatnich dniach piekarscy śledczy wpadli na trop dwóch mężczyzn mogących posiadać środki odurzające. W wyniku podjętych działań policjanci w piwnicy należącej do 30-latka z Piekar Śląskich zabezpieczyli dwa słoiki z zawartością marihuany. Dzień później zatrzymany został drugi z mężczyzn – 31-letni mieszkaniec Sosnowca, który w swoim mieszkaniu również posiadał marihuanę.

Łącznie kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich zabezpieczyli ponad 300 gramów narkotyków oraz gotówkę na poczet przyszłych kar i grzywien. Obaj zatrzymani po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzuty. Decyzją sądu zostali objęci policyjnym dozorem. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających podejrzanym grozi teraz do 10 lat więzienia.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content