play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Kolejny trudny dzień na drogach regionu. Potężne korki na DK86

today28 stycznia 2021

Background

Na drogach regionu dziś niespokojnie, od rana bardzo wiele kolizji. Warunki drogowe nie sprzyjają podróżowaniu. Wczorajsze zdarzenie w Mysłowicach zakończyło się tragicznie. Trwa ustalanie okoliczności śmierci 39-letniego kierowcy.

Aktualna sytuacja na drogach Śląska i Zagłębia nie należy do spokojnych. Mnożą się kolizje.

Na DK86, w stronę centrum Katowic Roździeńskiego, kolizja dwóch pojazdów ciężarowych i osobowego. Tworzą się tam potężne korki. 

Tir z osobówką zderzył się też na ulicy Pszczyńskiej w Katowicach.

W Sosnowcu na skrzyżowaniu Mościckiego z 3 Maja kolizja z udziałem dwu osobówek. Podobne zdarzenie w Tychach na ulicy Armii Krajowej.

Tymczasem w Zabrzu na ulicy Wolności autobus wjechał w latarnię.

Trwa ustalanie okoliczności śmiertelnego wypadku w Mysłowicach. Jak wiecie z Informacji Radia Piekary, do zdarzenia doszło wczoraj po południu na ulicy Długiej. Kierujący oplem 39-letni mieszkaniec woj. małopolskiego, jadąc w kierunku Jaworzna, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków na jezdni. Auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Pomimo prowadzonej reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracowali policjanci ruchu drogowego i dochodzeniowo-śledczy. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content