play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Kompletnie pijana wtargnęła do cudzego mieszkania. Zabrała alkohol i 20 zł

today6 października 2020

Background

Kompletnie pijana kobieta wtargnęła do cudzego mieszkania, wystraszyła znajdującą się w nim matkę z dzieckiem, a następnie przywłaszczyła sobie alkohol i 20 złotych leżące na stoliku. 47-latka nie reagowała na prośby opuszczenia mieszkania – została zatrzymana.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 11.00 w jednym z mieszkań w dzielnicy Kleszczówka. Obca kobieta wtargnęła do lokalu, gdzie wraz z małym dzieckiem przebywała 28-latka. Właścicielka była bardzo zszokowana nieoczekiwaną sytuacją. 47-latka jakby nigdy nic udała się do pokoju dziecka, usiadła na łóżku, a kiedy została poproszona przez właścicielkę mieszkania o jego opuszczenie wstąpiła w nią agresja.

Zdenerwowana 28-latka obawiając się o bezpieczeństwo swoje i dziecka, wyszła na zewnątrz, zamknęła za sobą drzwi na klucz i wezwała policję. Kiedy ci przybyli na miejsce okazało się, że nieproszony gość raczy się alkoholem trzymając w ręku 20-to złotowy banknot należący do właścicielki mieszkania.

47-latka została zatrzymana. Poddano ją również badaniu alkomatem, które wykazało u niej ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta wkrótce usłyszy zarzuty. Za naruszenie miru domowego grozi jej kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.

 

źródło: KMP Żory

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content