play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

#RadioPiekaryPomaga

Teatry łączą siły i organizują „Koncert dla Ewy”

today17 sierpnia 2021

Background

Teatry łączą siły, by pomóc w rehabilitacji Ewy Kopczyńskiej – pięknej, energicznej i utalentowanej aktorki rodzimych scen. Pani Ewa z dnia na dzień stała się całkowicie zależna od innych, po tym jak w jej głowie pękł tętniak.

Początkowo rokowania były bardzo złe. Na szczęście stan aktorki powoli się poprawia. W dalszym ciągu jednak nie potrafi samodzielnie siedzieć, ma porażoną lewą stronę ciała i zaburzone czucie powierzchniowe. Wciąż musi być leczona i rehabilitowana. A to wiąże się z ogromnymi kosztami. Dlatego trzy teatry łączą siły, aby w niedzielę dać koncert, jakiego jeszcze nie było:

– Teatr Zagłębia wraz z Teatrem Rozrywki i Teatrem Śląskim zapraszają na koncert charytatywny, podczas którego wolontariusze Fundacji Stacja6 będą zbierać pieniądze potrzebne na leczenie Ewy. Koncert odbędzie się w niedzielę 22 sierpnia, o godz. 18:00. Wiadomo nie od dziś, że razem możemy więcej.  Połączyliśmy więc siły z teatrami, z którymi Ewa współpracowała, by stworzyć jedyny i niepowtarzalny koncert – mówi nam Roksana Buchta z Teatru Zagłębia.

Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie sosnowieckiego teatru – w środę w godzinach od 12.00 do 14.00, w czwartek i w piątek od 13.00-do 19.00, a sobotę od 16:00-18:00. Radio Piekary patronuje wydarzeniu.

Fot: Teatr Zagłębia

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content