play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Piekary Śląskie

Koncert przedszkolaków z Piekar Śląskich

today24 stycznia 2020

Background

Wspólne kolędowanie z piekarskimi przedszkolakami już 29 stycznia w kościele w Kamieniu.
Na zakończenie bożonarodzeniowego okresu świątecznego w środę, 29 stycznia o godz. 16.30 w kościele Św. Ap. Piotra i Pawła w Kamieniu przy ul. Bp. Nankera odbędzie się czwarta edycja Kolędowania Piekarskich Przedszkolaków.

 

 

Wydarzenie jest organizowane przez Miejskie Przedszkole Nr 11 w Piekarach Śląskich na czele z dyrektor Gabrielą Balwierz i wychowawczynią Joanną Stasiczek oraz miejscową parafią.
– Niezwykle wdzięczne wydarzenie, wszak to najmłodsi chcą podzielić się swoimi muzycznymi talentami i śpiewem tradycyjnych kolęd i umilić nam czas przy żłóbku. W ten sposób chcemy dzielić się tą daną nam radością jak najdłużej i świąteczną atmosferę przedłużyć aż do końca stycznia. Ważne jest też oczywiście podtrzymywanie pięknego zwyczaju wspólnego śpiewu kolęd i pastorałek oraz integrowanie placówek oświatowych – zachęca do wspólnego kolędowania wychowawczyni z Miejskiego Przedszkola nr 11 Joanna Stasiczek.

Serdecznie zachęcamy do udziału, jak i włączenia się we wspólny śpiew z przedszkolakami, zwłaszcza że nie zabraknie akompaniamentu skrzypiec i instrumentów klawiszowych. Wydarzenie patronatem honorowym objęła Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content