play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Koncerty na żywo i jedyny pokaz kinowy na dużej hali. Lato w Arenie Gliwice

today24 czerwca 2020

Background

Koncerty na żywo i jedyny pokaz kinowy na dużej hali. Lato w Arenie Gliwice. Nuda na wakacjach jest zdecydowanie zabroniona! Co zrobić w takim razie, by zapewnić wszystkim, tym młodszym oraz starszym dzieciom i rodzicom mnóstwo różnorodnej rozrywki? Skorzystać z pakietu propozycji Areny Gliwice – w programie rodzinna miejscówka przy Parku Chrobrego, wieczorne koncerty z publicznością Areny Online i… unikalna szansa by zobaczyć pokaz kinowy na Dużej Arenie siedząc w środku swojego samochodu.

Koncerty na żywo i jedyny pokaz kinowy na dużej hali. Lato w Arenie Gliwice rozpoczyna w piątek 26 czerwca studio nagrań – Areny Online. Przez miesiąc będzie można uczestniczyć w transmitowanych na żywo wydarzeniach, poznając przy okazji tajniki pracy kamery i kulisy produkcji wydarzeń. Można zaprosić znajomych i wybrać się na koncert (do wyboru środa albo piątek) albo skorzystać z rodzinnego czwartku, czyli atrakcji dla dzieci i strefy sztuki dla dorosłych. Bilety, odpowiednio, w cenie 5 zł i 9 zł. Wejście na imprezy będzie przy Małej Arenie.

W weekend zachęcamy do skorzystania z wakacyjnej pogody i długich ciepłych wieczorów. Od 27 czerwca (sobota) wejście do Areny od Parku Chrobrego zamienia się w strefę letniej aktywności dla mieszkańców miasta i okolic. Arena Summer to plenerowa strefa gastronomiczna, której towarzyszyć będą atrakcje sportowe, rodzinne, kulturalne oraz rozrywkowe: leżaki, dobra muzyka, występy, pyszne jedzenie i zimne napoje. Summer trwa przez całe lato. W każdą sobotę i niedzielę. Wstęp bezpłatny.

A jeśli porcja muzyki i zajęć dla aktywnych to dla Was za mało, będziecie mogli skorzystać ze spaceru z przewodnikiem, który wtajemniczy Was we wszystkie sekrety Areny Gliwice. Zobaczycie halę z perspektywy kilkudziesięciu metrów nad ziemią, poczujecie atmosferę sportowej szatni i przejdziecie korytarzami, którymi na scenę wychodziły międzynarodowe gwiazdy. W zależności od wybranej trasy można zwiedzić Arenę ekstremalnie lub bardziej klasycznie. Pełny cennik na arenagliwice.com.

Z kolei, w piątek i sobotę 3 i 4 lipca dla wszystkich miłośników kina seanse inne niż wszystkie – filmy będą wyświetlane na podwieszanym ekranie w samym sercu Areny Gliwice. Będzie można  wygodnie rozsiąść się na trybunach albo… wjechać na płytę swoimi samochodami i korzystać z unikalnego kina samochodowego. W planach: Cztery wesela i pogrzeb (sobota), Z podniesionym czołem (niedziela). Godzina 20.00, Arena Główna. Bilety: 10 i 30 zł.

Więcej informacji o wydarzeniach:

https://arenagliwice.com/rodzinne-lato-z-arena-gliwice/

https://arenagliwice.com/events/arena-z-publicznoscia/

https://arenagliwice.com/events/letnie-kino-w-arenie/

https://arenagliwice.com/spacery-po-arenie-gliwice/

źródło i fot. Arena Gliwice

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content