play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Katowice: Chcą inspirować nauczycieli

today15 listopada 2021

Background

Wykłady, warsztaty a także konkurs z nagrodami – Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM w Katowicach zaprasza na VI Kongres Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego.

Wychowanie i nauczanie dzieci w wieku przedszkolnym ma kluczowe znaczenie. To okres przyswajania wiedzy, umiejętności i kształtowania postaw warunkujących sukces dziecka w życiu dorosłym. Nauczyciel w tym procesie pełni funkcję przewodnika pozwalającego odkrywać możliwości, umiejętności i talenty dziecka. Jego wszechstronne zainteresowania i chęć nieustannego pogłębiania wiedzy stanowią inspirację do organizacji przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM w Katowicach wyjątkowego wydarzenia: VI Kongresu Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego. W trakcie jego trwania, w towarzystwie profesjonalistów i entuzjastów nauczania, nauczyciele wymieniają doświadczenia, poszerzają wiedzę i szukają inspiracji.

 

 

Kongres odbywać będzie się w dniach od 19 do 20 listopada. Celem dwudniowego spotkania będzie inspirowanie nauczycieli do poszukiwania nowatorskich rozwiązań metodycznych w zakresie rozwoju emocjonalno-społecznego dzieci. Wydarzeni skierowane jest do wszystkich nauczycieli z województwa śląskiego pracujących w przedszkolach.

Szczegóły: https://www.womkat.edu.pl/pl/Aktualnosci/?id=353627

Fot: Pixabay

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content