play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Koronawirus w Miejskim Przedszkolu nr 12 w Świętochłowicach

today15 czerwca 2020

Background

Koronawirus w Miejskim Przedszkolu nr 12 w Świętochłowicach. Dzisiaj placówka została ponownie zamknięta. Powodem tego jest wykrycie u jednego z pracowników przedszkola, potwierdzonego badaniem  na obecność koronawirusa.

Koronawirus w Miejskim Przedszkolu nr 12 w Świętochłowicach. O zamknięciu przedszkola poinformował wczoraj na FB prezydent Daniel Beger http://Daniel Beger – Prezydent Świętochłowic:

W związku ze stwierdzeniem pozytywnego wyniku u jednego z pracowników Przedszkola Miejskiego Nr 12, placówka od dnia jutrzejszego zostanie zamknięta do odwołania.

Prezydent Świętochłowic zwrócił się także z apelem do mieszkańców: 

Obserwując ludzi, mam wrażenie, że wszyscy „odpuścili” sobie #koronawirus. Apeluję po raz kolejny: zachowajcie w miejscach publicznych społeczny dystans 2 metrów oraz noście maseczki w miejscach, gdzie przebywają duże skupiska ludzi. W przeciwnym razie co chwilę będziemy zawieszać działalności różnych placówek, co dezorganizuje nie tylko pracę rodziców, ale też zakładów pracy, w których pracują! – czytamy na profilu facebookowym Daniela Begera.

 

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content