play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Zabrze

Kusza, pistolet, broń. Miał w domu prawdziwy arsenał

today2 stycznia 2020

Background

Miał w domu kuszę, pistolet, broń oraz czterysta sztuk amunicji. Mundurowi z Zabrza zatrzymali amatora broni palnej. Ten wpadł, ponieważ z bronią gazową biegał po ulicy. Został zatrzymany tuż przed Sylwestrem.

Broń w ręku i strzały na ulicy. Policjanci z Zabrza zatrzymali amatora broni palnej, jak z pistoletem gazowym biega po ulicy i strzela. Całe szczęście, obyło się bez osób poszkodowanych. Po zatrzymaniu go, mundurowi sprawdzili także jego mieszkanie.

  • cover play_arrow

    Kusza, pistolet, broń. Miał w domu prawdziwy arsenał Adam Złotorowicz

Sebastian Bijok z komendy miejskiej policji w Zabrzu dodaje, że mężczyzna strzelał z broni na ulicy Kossaka. 34-letni mieszkaniec Zabrza, wcześniej notowany przez policję za inne przestępstwa.

Uznał, że to jego

Mężczyzna przyznał się do posiadania broni i amunicji bez wymaganego zezwolenia. 34-latek usłyszał też zarzut narażenia osób postronnych na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężki uszczerbek na zdrowiu. W środę na wniosek śledczych zabrzański sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci aresztu. Najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi za kratami. Czynności w sprawie trwają.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content