play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

LARMO! Ogólnopolski Konkurs na Współczesną Piosenkę Inspirowaną Powstaniami Śląskimi.

today13 lutego 2020

Background

LARMO! Ogólnopolski Konkurs na Współczesną Piosenkę Inspirowaną Powstaniami Śląskimi. Teatr Rozrywki wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego oraz Akademią Muzyczną w Katowicach zaprasza do udziału w wydarzeniu. Konkurs skierowany jest do twórców muzyki z całej Polski. Laureat wyłoniony w trakcie Koncertu Finałowego w Teatrze Rozrywki otrzyma 10 000 zł, możliwość nagrania teledysku oraz udział w nagraniu okolicznościowego albumu muzycznego. Zgłoszenia solistów i zespołów przyjmowane są do 30 maja 2020 roku. Następnie wybrani przez jury kandydaci zostaną zaproszeni na przesłuchania, które odbędą się na chorzowskiej scenie. Koncert finałowy laureatów konkursu odbędzie się w kwietniu 2021 roku. Na stronie larmo.teatr-rozrywki.pl znajduję się formularz zgłoszeniowy, szczegółowe informacje.

LARMO! Ogólnopolski Konkurs na Współczesną Piosenkę Inspirowaną Powstaniami Śląskimi imocowany jest w bogatej historii regionu. Muzyka bowiem zajmuje szczególne miejsce w historii Śląska. Nie tylko towarzyszyła nam w trakcie kluczowych wydarzeń dla regionu, jest także nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. To właśnie Śląsk jest domem rodzinnym wielu twórców, którzy zyskali uznanie na całym Świecie. Jak więc, jeśli nie muzyką mówić o Powstaniach Śląskich i inspirującej historii tego miejsca?
Konkurs LARMO! organizowany jest przez Teatr Rozrywki w Chorzowie w ramach programu obchodów 100-lecia Powstań Śląskich dofinansowanych z środków Województwa Śląskiego.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content