play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Łaziska Górne: 24-latek z Niemiec próbował targnąć się na swoje życie

today24 stycznia 2022

Background

Dramatyczne sceny rozegrały się w lesie w Łaziskach Górnych. Młody Niemiec próbował targnąć się na swoje życie. Na całe szczęście szybka reakcja służb pozwoliła uniknąć tragedii.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę. Około 15.00 dyżurny komisariatu w Łaziskach Górnych odebrał zgłoszenie od mieszkańca Mikołowa. Spacerując w lokalnym lesie zauważył on zakrwawionego mężczyznę.

Na miejsce zdarzenia błyskawicznie udali się policjanci. Rannym okazał się 24-letni obywatel Niemiec. Miał on rany cięte, a także był wychłodzony. Ze względu na zachowanie przytomności funkcjonariusze próbowali nawiązać z nim kontakt. Mężczyzna mówił po polsku. Opowiedział, że przyjechał do swojej babci, nie umiał jednak wyjaśnić, gdzie mieszka jego rodzina. W pewnym momencie 24-latek oznajmił mundurowym, że nie chce dalej żyć. Okazało się, że próbował popełnić samobójstwo.

Policjanci wykorzystując własne środki opatrunkowe udzielili pomocy rannemu. Następnie przy wsparciu strażaków wynieśli go w pobliże drogi, gdzie czekała na niego karetka.

Mieszkaniec Dortmundu trafił do szpitala w Katowicach.

Autor: Wojciech Czaputa


0%
Skip to content