play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Polska

Lewandowski i spółka, czyli Reprezentacja Polski na stadionie Ruchu Chorzów!

today5 listopada 2020

Background

Robert Lewandowski i spółka będą trenować na stadionie Ruchu Chorzów! Już od poniedziałku Biało-Czerwoni będą się przygotowywać, na obiekcie przy Cichej, do spotkań z Ukrainą, Włochami i Holandią.

– Myślę, że w grę wchodziła trawa i stan murawy, to było przede wszystkim sprawdzane. My o murawę dbamy tak, jakby nic nie zmieniło się w tabeli rozgrywek. Jest to poziom ekstraklasowy. Pomógł też sam stadion, bo mamy niezadaszony obiekt, odpowiednie nasłonecznienie, nawodnienie i drenaż, co po ostatnich opadach deszczu jest bardzo istotne – mówi Radiu Piekary dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu, Alina Zawada.

Radości nie kryją też zawodnicy Niebieskich. – Cieszymy się, że najwyższy poziom do nas przyjeżdża. Życzę swoim zawodnikom, żeby ktoś z nich znalazł się kiedyś w tej reprezentacji. Wszyscy przyglądamy się Robertowi Lewandowskiemu. Jest wzorem do naśladowania – dodaje trener Ruchu, Łukasz Bereta.

https://www.facebook.com/ruchchorzow/posts/4955123281172433

Biało-czerwoni „przejmą” Cichą w poniedziałek, 9 listopada i na głównej płycie stadionu odbędą łącznie 5 treningów. Nasza reprezentacja zagra towarzysko z Ukrainą na Stadionie Śląskim 11 listopada o 20:45. Cztery dni później Polacy zagrają na wyjeździe z Włochami w meczu Ligi Narodów, a 18 listopada znów pojawią się w „Kotle Czarownic”, by o 20:45 odjąć Holandię, także w ramach rozgrywek Ligi Narodów.

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content