play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Libero rozdaje bilety do Legendii!

today5 sierpnia 2020

Background

Wakacje w kamperze czy pełen atrakcji Plac do Radości to jeszcze nie wszystko! Libero dba o pozytywną energię lata 2020 i przygotowało kolejną niespodziankę. Będzie to nie lada gratka dla miłośników rodzinnej zabawy, humoru i niezapomnianych wrażeń. W sierpniu Libero rozda pulę 2500 całodniowych, darmowych biletów do Legendii, czyli Śląskiego Wesołego Miasteczka – największego tematycznego parku rozrywki w Polsce.

Lato z Libero

Lato 2020 zapamiętamy nie tylko przez wzgląd na wynikające z pandemii nowe zasady bezpieczeństwa, ale także kreatywne podejście do lokalnej rozrywki, którą zapewnia między innymi Libero Katowice. Od 1-go do 14-go sierpnia klienci Libero mogą odbierać zaproszenia na całodniową wizytę w Legendii – największego tematycznego parku rozrywki w Polsce, a zarazem atrakcji numer 1 na Górnym Śląsku. Do rozdania 2000 biletów ulgowych dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat oraz 500 rodzinnych wejściówek dla 2 osób dorosłych i dziecka w wieku od 3 do 11 lat.

Z Libero do Legendii

Odbiór biletów jest bajecznie prosty! Jeśli chcesz zdobyć grupową wejściówkę dla dwóch dorosłych oraz jednego juniora wystarczy, że zrobisz zakupy w Libero za kwotę minimum 200 zł. Do odbioru biletu ulgowego, dla dziecka do 11. roku życia, wystarczy z kolei paragon za zakupy o wartości 100 zł. Zaproszenia będę wydawane w punkcie informacyjnym na parterze centrum.

Pragniemy, by w te wakacje mieszkańcy Śląska nie rezygnowali z letnich aktywności, ale wybierali ich bezpieczniejsze alternatywy. W lipcu przygotowaliśmy dla naszych klientów cieszącą się ogromną popularnością loterię, w której można było wygrać podróż kamperem w wymarzonym kierunku. Z kolei pierwsza połowa sierpnia upłynie pod znakiem magicznej zabawy. We współpracy z Legendią – Śląskim Wesołym Miasteczkiem przygotowaliśmy pulę 2500 darmowych biletów dla naszych klientów. Chcemy dzielić się pozytywną dobrą energią z naszymi klientami, dlatego zaproponowaliśmy rodzinną rozrywkę w wesołym miasteczku niemal po sąsiedzku – mówi Aleksander Poltier, manager ds. marketingu Libero.

Lunapark Legendia to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! Dostępnych jest ponad 40 różnych atrakcji, w tym dziecięcych, familijnych oraz dla miłośników mocnych wrażeń. Oczywiście tego lata pochłonięci doskonałą zabawą goście nie mogą zapomnieć o zachowaniu koniecznych dla bezpieczeństwa obostrzeń.

Więcej radości na Placu do Radości

Lato w mieście to doskonała forma spędzania wolnego czasu i skorzystania z wielu atrakcji, które są niemal na wyciągnięcie ręki. Letnią rozrywkę niezmiennie dostarcza Plac do Radości przy Libero. Tor do modnego skimboardingu, warsztaty teatralne, kultowy foodtruck czy profesjonalny serwis rowerowy to jeszcze nie wszystko! W sierpniu pula dostępnych na placu atrakcji poszerzy się o dwie kolejne pozycje. Pierwszą z nich są kultowe piłkarzyki w nowej dmuchanej odsłonie, w której powietrze pod ciśnieniem kieruje ruchem piłki. Druga nowość to wodny tor przeszkód, który z pewnością zainteresuje młodych wilków morskich i fanów sportów wyczynowych.

Libero Katowice to całoroczna fabryka rodzinnych atrakcji. Warto śledzić aktualności na stronie Libero, aby żadna rozrywka Was nie ominęła!

 

Materiał zrealizowany przy współpracy z partnerem.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content