play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Lidl wycofuje chipsy ze swojego sklepu KOMUNIKAT

today19 marca 2020

Background

Producent Lidl na swojej oficjalnej stronie pisze:

W trosce o Państwa zaufanie do standardów jakości i bezpieczeństwa produktów Lidl, wycofujemy z rynku artykuł „Snack Day, Chipsy paprykowe, 175 g” z datą minimalnej trwałości 28.09.2020 i 19.10.2020. Jako odpowiedzialny społecznie i świadomy przedsiębiorca na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość i bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów, dlatego też aby sprostać Państwa zaufaniu przeprowadzamy kilka tysięcy badań rocznie w akredytowanych, niezależnych, zewnętrznych laboratoriach. Ostatnie badanie produktu „Snack Day, Chipsy paprykowe, 175 g” z datą minimalnej trwałości 28.09.2020 i 19.10.2020 wykazało obecność niedeklarowanego konserwantu – dwutlenku siarki. Klienci mający alergię na siarczyny nie powinni spożywać wycofywanego produktu i zastosować się do komunikatu. Dla pozostałych osób (bez alergii na siarczyny) artykuł nie stwarza ryzyka.

Ze względu na powyższe zapraszamy producent prosi o zwrotu artykułu (również napoczętego) w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu. Zwrot towaru dotyczy wyłącznie produktu „Snack Day, Chipsy paprykowe, 175 g” z datą minimalnej trwałości 28.09.2020 i 19.10.2020. Wszystkie inne produkty sprzedawane przez Lidl, w szczególności pod marką Snack Day, nie są objęte wycofaniem.

Lidl przeprasza wszystkich konsumentów, którzy kupili wskazany produkt, za zaistniałą sytuację i zapewnia, że grono specjalistów każdego dnia dba o bezpieczeństwo oferowanych artykułów.

źródło:lidl.pl

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content