play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Lidl wycofuje produkt ze swojej oferty! Zagraża zdrowiu

today14 stycznia 2020

Background

Omyłkowo lody „Häagen-Dazs“ o smaku Strawberry Cheesecake zostały błędnie oznakowane etykietą lodów „Häagen-Dazs“ o smaku Strawberries & Cream. W związku z tym, klienci otrzymali nieprawidłową informację dot. składu, a w tym alergenów.

Na głównej stronie sieci handlowej czytamy:

  • Wycofywany artykuł lody „Häagen-Dazs“ o smaku Strawberry Cheesecake, 460 ml, z datą minimalnej trwałości 11.06.20 był sprzedawany w Lidl Polska. Zapraszamy do zwrotu artykułu w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu

Klienci z nietolerancją glutenu nie powinni spożywać wycofanego produktu i zastosować się do komunikatu, ze względu na możliwe wystąpienie nietolerancji wywołanej spożyciem. Dla pozostałych osób (bez nietolerancji glutenu) artykuł nie stwarza ryzyka.

  • Wycofanie z rynku dotyczy wyłącznie artykułu lody „Häagen-Dazs“ o smaku Strawberry Cheesecake, 460 ml, z datą minimalnej trwałości 11.06.20 dostawcy Bidfood Czech Republic s.r.o. Wszystkie inne artykuły sprzedawane przez Lidl, w tym pozostałe produkty firmy Bidfood Czech Republic s.r.o., nie są objęte wycofaniem.

Firma Bidfood Czech Republic s.r.o. przeprasza wszystkich konsumentów, którzy kupili wskazany produkt.

źródło:kimjestesmy.lidl.pl

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content