play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

List od św. Mikołaja dla Twojego dziecka! #RadioPiekaryPomaga

today30 listopada 2020

Background

Uśmiech i niezapomniana pamiątka dla Twojego Dziecka, a jednocześnie wsparcie leczenia chorej Oliwki? Teraz można to połączyć. W ramach akcji #RadioPiekaryPomaga zachęcamy do nabycia cegiełki – listu od świętego Mikołaja.

 

– List jest kolorowy, ma świąteczne motywy, jest po prostu piękny! Ma format A4 i wykonany jest na grubym, kredowym papierze. Treść życzeń jest autorska, od serca. Święty Mikołaj odręcznie wypisze dedykację dla Twojego Dziecka – na przykład „Kochany Wojtusiu”, „Droga Julko”. Wierzymy, że ten list będzie pięknym uzupełnieniem prezentu, który przygotowaliście dla Waszych Pociech. Może też wzmocnić wiarę w Świętego Mikołaja, tym bardziej, że w obecnym czasie pandemii, tradycyjne wizyty Mikołajów w domach na pewno zostaną mocno ograniczone – zachęcają organizatorzy zbiórki. 

Cały dochód ze sprzedaży listu zostanie przekazany na leczenie małej Oliwki, u której w sierpniu tego roku zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni SMA 1. Ratunkiem dla dziewczynki jest najdroższy lek świata, którego cena wynosi ponad 9 milionów złotych. Wokół Oliwki i jej Rodziców bardzo szybko zebrała się grupa niezwykle zaangażowanych ludzi, prężnie działających pod szyldem „Rycerze Oliwki”. Ich zapał i optymizm jest wielki! W bardzo krótkim czasie zdołali zorganizować koncerty, festyny, kabarety, zawody sportowe, maratony biegowe, loterie fantowe, kiermasz ciast. Za pośrednictwem Fundacji Siepomaga trwa nieprzerwana zbiórka pieniędzy, a także kiermasz książek i licytacje wszelakich przedmiotów i usług. Wszystkie te działania przyniosły już wielki efekt i na koncie zbiórki dla Oliwki jest już ponad 3 miliony złotych. Czas odgrywa tu dużą rolę – stąd niezwykła mikołajowo-świąteczna propozycja.

WIĘCEJ O AKCJI: https://www.siepomaga.pl/list-od-swietego-mikolaja

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content