play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Zadbaj o przestrzeń dla społeczników. Lokal w Bytomiu rozpoczyna zbiórkę roślin

today27 maja 2020

Background

Zadbaj o przestrzeń dla społeczników. Lokal w Bytomiu rozpoczyna zbiórkę roślin. Nowo powstałe miejsce integracji bytomskich organizacji pozarządowych, organizuje zbiórkę roślin doniczkowych. Chcąc stworzyć dobry klimat w przestrzeni miejskich społeczników i społeczniczek – mimo trudnej sytuacji w kraju – zarządcy lokalu postanowili wspólnymi siłami urządzić to miejsce. Zbiórka trwa do 3 czerwca.

Lokal w Bytomiu rozpoczyna zbiórkę roślin. Przestrzeń potrzebuje odpowiedniej oprawy, a jak wiadomo o dobry klimat pomagają zadbać właśnie rośliny. Akcja lokal w roślinach – odwiedź nas i przynieś roślinę to działanie, które trwa od 20 maja i kończy się 3 czerwca, ale rośliny będzie można przynosić także po zakończeniu wydarzenia.

Lokal w Bytomiu to miejsce, które będzie służyć spotkaniom, wspólnemu spędzaniu czasu i kreatywnym działaniom. Przestrzeń tworzona jest z myślą o wszystkich aktywnych osobach działających w mieście, dlatego zarządcom, czyli Fundacji Inqubator Teatralny i Stowarzyszeniu Manuffaktura, zależy na zaangażowaniu mieszkańców we wspólne urządzanie tego miejsca.

Rośliny można przynosić do lokalu tylko w godzinach jego otwarcia, a o każdej wizycie należy wcześniej powiadomić przez Messangera @lokalwbytomiu lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 32 786 84 60. Ważne, by przynoszone rośliny były zdrowe.

Zadanie “lokal w Bytomiu” finansowane jest ze środków Gminy Bytom.

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content