play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Lotnisko Pyrzowice uruchamia swoje taksówki

today9 marca 2021

Background

Zajmują się lotniskiem a teraz będą także taksówkami. Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze uruchamia swoją linię przewozową. Katowice Airport Taxi to teraz oficjalny przewoźnik pyrzowickiego lotniska.

Odbierze spod drzwi domu, weźmie bagaże – i wskaże odpowiednie miejsce odprawy. Lotnisko Katowice Airport uruchamiają swoją linię taksówkarską. Ta dowozić będzie pasażerów pod odpowiedni terminal.

Kierowca odbierze i pomoże

Kierowca taksówki dowiezie pasażerów z domu pod drzwi terminala, pomoże też w innych kwestiach, zaznacza Piotr Adamczyk z katowickiego lotniska. – Odbierze pasażera spod drzwi domu, pomoże w zniesieniu bagażu do taksówki i już na lotnisku odprowadzi do właściwego stanowiska odprawy biletowo- bagażowej we właściwym terminalu – .

Jak zamawiać?

Przed terminalem przylotowym C wydzielona jest oznakowana zatoczka Taxi z cennikiem, numerem telefonu do zamawiania taksówki, kodem QR do pobrania aplikacji mobilnej oraz rezerwacji internetowej. Aplikacja dostępna jest na systemy Android i IOS. Używając jej można zarezerwować taksówkę, podejrzeć planowaną trasę i poznać szacowany koszt przejazdu. Taksówkę zarezerwować można też na głównej stronie Katowice Airport www.katowice-airport.com

Przejrzysty cennik

Katowice Airport Taxi cechuje przejrzysty cennik, brak ukrytych kosztów oraz brak opłaty powrotnej, przez którą cena za przejazdy poza granicami administracyjnymi miasta jest zwykle podwójna. W swojej ofercie Katowice Airport Taxi ma również transfery z gwarantowaną ceną, zawierającą wszelkie opłaty drogowe i parkingowe, które obowiązują podczas ściśle określonego transferu np. z Katowice Airport do Krakowa lub Wrocławia.

Pasażerowie podróżujący taksówką lotniskową zyskują pewność, że podróż z lub na lotnisko upłynie bezpiecznie, komfortowo i przy zachowaniu restrykcyjnego reżimu sanitarnego.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content