play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Ma na koncie przestępstwa z niemal połowy kodeksu karnego

today26 listopada 2020

Background

Ma na karku policję i spory kawał kodeksu karnego. Poszukiwany przez zawierciańskich mundurowych jest Henryk Gawroński. Mężczyzna ma na koncie szereg przestępstw.

Popełnił przestępstwa z niemal połowy kodeksu karnego. Henryk Gawroński poszukiwany przez policję. Wystawiono za nim list gończy.

Sporo na sumieniu

Mężczyzna poszukiwany jest za szereg przestępstw. To między innymi kradzież, włamanie, zaatakowanie policjanta, zniszczenie mienia, wręczanie łapówek a także jazdę pod wpływem alkoholu i pod wpływem narkotyków. Sporo jak na jedną osobę. Sąd Rejonowy we Włoszczowie wystawił za nim list gończy. Mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

Rysopis poszukiwanego

Poszukiwany mężczyzna ma 181cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie, ciemne i faliste włosy, śniadą cerę i zielone oczy.

Policjanci proszą o pomoc

Każdy, kto może mieć informacje o jego pobycie proszony jest o kontakt z policją. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 47 85 352 55, 47 85 352 80 lub tel. alarmowy 112.

Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”. W każdym przypadku policja gwarantuje anonimowość!

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content