play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Piekary Śląskie

Maseczki w Piekarach Śląskich wciąż dostępne. Potrzebujesz? Zadzwoń!

today11 maja 2020

Background

Maseczki w Piekarach Śląskich wciąż dostępne. Potrzebujesz? Zadzwoń! Przypomnijmy, że nadal obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej. W związku z tym Piekarnia Inicjatyw informuje, że nadal dysponuje maseczkami dla potrzebujących mieszkańców.

W związku z obostrzeniami, jakie wprowadzono na terenie naszego kraju dotyczącymi epidemii COVDI-19 wszystkie osoby przebywając w przestrzeni publicznej mają obowiązek zakrywania nosa i ust. Najlepsze i najwygodniejsze wydają się do tego maseczki, jednak co zrobić, gdy ich zabraknie?

Na potrzeby mieszkańców odpowiedziała Piekarnia Inicjatyw szyjąc maseczki wielokrotnego użytku. Zapotrzebowanie na maseczkę należy zgłaszać telefonicznie, dzwoniąc do Biura Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Piekary Śląskie pod numer 32 77 61 449.

Środki ochrony są wciąż do odbioru (do dyspozycji zostało jeszcze około 200 sztuk), po wcześniejszym ustaleniu drogą telefoniczną, w budynku Urzędu Miasta przy ulicy Bytomskiej 84. W ich dostarczaniu do skrzynek pocztowych (dla osób, które nie będą mogły same przyjść do gmachu magistratu) pomogą pracownicy Biura Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Piekary Śląskie oraz radni Obywatelskiego Klubu Radnych.

 

źródło: UM Piekary Śląskie

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content