play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rybnik

Matka wyrzuciła przez okno niemowlaka. Chłopczyk jest poobijany i ma złamaną nóżkę

today25 maja 2020

Background

AKTUALIZACJA:

Jak przekazał Radiu Piekary Wojciech Gumułka, rzecznik prasowy Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, chłopczyk jest mocno poobijany i ma złamaną nóżkę. Na szczęście nie ma jednak mowy o zagrożeniu życia dziecka.

 

  • cover play_arrow

    Matka wyrzuciła przez okno niemowlaka. Chłopczyk jest poobijany i ma złamaną nóżkę Katarzyna Taras

Wcześniej pisaliśmy:

Kobieta wyrzuciła przez okno swojego 11-miesięcznego synka! Do zdarzenia doszło w niedzielę w Rybniku. Dziecko przeżyło upadek z I piętra i trafiło do szpitala. Jego stan lekarze określają jako stabilny. Matka chłopca została zatrzymana.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, w godzinach porannych, w dzielnicy Rybnika – Niewiadomiu. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 34-letnia kobieta wyrzuciła przez okno mieszkania swojego 11-miesięcznego synka. Chłopiec przeżył upadek z wysokości I piętra i został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach – Ligocie. Stan dziecka lekarze określają jako stabilny.

Matka chłopca została zatrzymana. Wiadomo już, że w chwili zatrzymania była trzeźwa. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Sprawa jest rozwojowa.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content