play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Mikołów: Zaatakował dostawcę jedzenia z powodu kebaba

today2 stycznia 2020

Background

Zaatakował dostawcę jedzenia z powodu kebaba. 21-latek przed jednym z budynków wielorodzinnych na obrzeżach miasta napadł na dostawcę jedzenia. Łupem młodego mężczyzny padły trzy kebaby oraz termiczna torba. Wczoraj usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 30 grudnia po godzinie 22.00 w Łaziskach Górnych na ulicy Wyzwolenia. Jak wynika z ustaleń policjantów, pracownik firmy gastronomicznej działającej na terenie Mikołowa, udał się do Łazisk Górnych z zamówionymjedzeniem. Były to trzy kebaby, które mężczyzna przewoził w termicznej torbie. W trakcie wyciągania jej z samochodu, do mężczyzny podszedł 20-letni mężczyzna, który najpierw wprowadził pracownika firmy w błąd co do miejsca dostarczenia jedzenia, a następnie wyrwał mu torbę z zamówieniem i uderzył pięścią w twarz, po czym uciekł.

Kradzież nie uszła płazem mieszkańcowi Łazisk Górnych. Funkcjonariusze szybko namierzyli sprawcę, który następnego dnia został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Tłumaczył, że nadarzyła się okazja, więc ją zwyczajnie wykorzystał. Wczoraj usłyszał zarzuty rozboju oraz kradzieży. Okazało się bowiem, iż 20-latek miał na swoim koncie kilka kradzieży w sklepach, których się dopuścił w okresie wakacyjnym. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content