play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Mikołów: Zagapiła się i nie zauważyła znaku „STOP”. Groźna kolizja trzech aut na skrzyżowaniu. Zobaczcie nagranie

today25 listopada 2021

Background

Do kolizji trzech samochodów doszło w Mikołowie. Kobieta, która kierowała białym Renault zagapiła się i zignorowała znak „stop” wjeżdżając z dużą prędkością na skrzyżowanie.

Zdarzenie drogowe miało miejsc wczoraj przed godziną 13:00 na skrzyżowaniu ul. Łącznej oraz Wojska Polskiego. Kierująca pojazdem marki Renualt Megane jadąc z dużą prędkością wjechała na wspomniane skrzyżowanie od ul. Łącznej ignorując znak „STOP”. W efekcie uderzyła w samochód marki Kia, a ten siłą odrzutu trafił w niebieskiego Hyundaia.

Mimo tego, że kolizja wyglądała naprawdę groźnie, żaden z jej uczestników nie odniósł poważnych obrażeń. Kobieta, która spowodowała kolizję w rozmowie z policjantami przyznała, że najzwyczajniej się zagapiła.

Mieszkanka Wyr otrzymała mandat w wysokości 500 zł oraz 6 punktów karnych.

Prosimy o rozwagę, koncentrację i szczególną ostrożność zwłaszcza w momencie dojeżdżania do skrzyżowania bez sygnalizacji świetlnej. Chwila nieuwagi może sporo kosztować, zwłaszcza, gdy nie kończy się tylko konsekwencjami finansowymi, a uszczerbkiem na ludzkim zdrowiu lub życiu – apelują policjanci z drogówki.

Autor: Wojciech Czaputa


0%
Skip to content