play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Mikołów: Zmiany przez budowę centrum przesiadkowego

today26 maja 2020

Background

Uwaga kierowcy. Kolejne zmiany przy budowanym w Mikołowie centrum przesiadkowym. Te wprowadzone są na ulicy Kolejowej.

Budują centrum przesiadkowe i wprowadzają kolejne zmiany na drodze. Od dziś wprowadzono inną organizację ruchu na Kolejowej w Mikołowie. Nie wszędzie da się dojechać.

Wahadło i światła

Jazda po Kolejowej w miejscu robót będzie możliwa tylko po tymczasowej nawierzchni, mówi Tomasz Rogula z urzędu miasta w Mikołowie.

  • cover play_arrow

    Mikołów: Zmiany przez budowę centrum przesiadkowego Adam Złotorowicz

Zamknięty jest także wjazd na teren Zakładu Gospodarki Lokalowej, utrudniony jest też dojazd do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodziny.

Jakie zmiany?

– ruch pojazdów odbywać się będzie w sposób wahadłowy (sygnalizacja świetlna) prawą (od strony parku) połówką jezdni po wykonanej dotychczas podbudowie z kruszywa. Roboty ziemne prowadzone będą po lewej stronie jezdni (od strony budynku ZGL).

– zamknięty zostanie wjazd na teren posesji Zakładu Gospodarki Lokalowej od strony ul. Kolejowej. Dojazd do ZGL, MOPS’u, baru mlecznego i pozostałych firm zlokalizowanych na przedmiotowej posesji odbywać się będzie wjazdem od strony ul. Waryńskiego.

– miejsce parkingowe dla osób dla niepełnosprawnych zlokalizowanych dotychczas przy ul. Kolejowej 2 przeniesione zostanie pod wjazd od strony ul. Waryńskiego.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content