play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Mimo mało letniej aury… Wodny plac zabaw w Chorzowie otwarty!

today1 czerwca 2021

Background

Wodny plac zabaw został dziś otwarty w Chorzowie. Atrakcja jest bezpłatna i całkowicie bezpieczna. Teraz trzeba tylko doczekać się aury sprzyjającej wodnym zabawom.

Na skwerze przy ulicy Floriańskiej w Chorzowie otwarto dziś wodny plac zabaw. Z atrakcji najmłodsi już korzystają. Jest bezpłatnie i co najważniejsze – bezpiecznie:

– Po prostu trzeba zachować ostrożność. Jest pełne bezpieczeństwo, bo nie ma tutaj wody stojącej. Woda napływa i odpływa. Plac jest bezpieczny i naprawdę stworzony dla dzieci. Jest filtracja, jest system uzdatniający, także wszystkie zasady higieny i bezpieczeństwa są zachowane. Mam nadzieję, że ten sezon letni będzie w tym roku wyjątkowo długi, żeby jak najdłużej można było z tego korzystać – mówi Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa.

Na terenie wodnego placu zabaw zamontowano w sumie kilkanaście urządzeń znajdujących się w strefie wodnej. Obiekt  wyposażono w brodziki i  dostosowano do osób z niepełnosprawnościami. Wieczorami na placu będzie można obserwować pokaz podświetlanych fontann. Wszystko pod czujnym okiem kamer.

 

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content