play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Mnich: Podróż skradzionym Oplem zakończyła się tragicznie dla złodziei

today6 grudnia 2021

Background

Tragicznie zakończyła się jazda dwóch mężczyzn w Mnichu. Okazało się, że Opel którym podróżowali nie był ich własnością. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Wczoraj po 22.00 cieszyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Opel w miejscowości Chybie. Tuż po tym otrzymali kolejne zawiadomienie, tym razem o wypadku na ul. Świerkowej w Mnichu. Po przybyciu na miejsce okazało się, że zdarzenie odbyło się z udziałem skradzionego auta.

Niestety na skutek zdarzenia zginęło dwóch mężczyzn podróżujących skradzionym Oplem. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami mundurowych 34-latek, który prowadził samochód nie dostosował prędkości do panujących warunków. W efekcie stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni, a następnie uderzył bokiem w drzewo. Służbom nie udało się uratować poszkodowanych mimo udzielonej pomocy.

– Zimowa aura i pogarszające się warunki na drogach mogą stworzyć wiele zagrożeń, na które kierowcy nie zawsze są przygotowani. Padający śnieg, deszcz ze śniegiem albo zamarzająca mżawka, mogą stwarzać duże utrudnienia na drodze. W takich warunkach kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność – apelują policjanci z Cieszyna.

Autor: Wojciech Czaputa


0%
Skip to content