play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Morawiecki: We wrześniu dzieci wrócą do szkół. Koniec zdalnego nauczania

today25 czerwca 2020

Background

We wrześniu dzieci wrócą do szkół. Koniec zdalnego nauczania – potwierdził, płynące już wcześniej z Ministerstwa Edukacji informacje, premier Mateusz Morawiecki. Przypomnijmy, stacjonarne nauczanie w Polsce jest zawieszone od 12 marca.

Od początku września dzieci i młodzież wrócą do szkoły, a w październiku studenci na uczelnie. Oznacza to koniec zdalnego nauczania, potwierdził premier Mateusz Morawiecki. Nic nie wskazuje na to by mogło być inaczej, mówi rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz:

 

  • cover play_arrow

    Morawiecki: We wrześniu dzieci wrócą do szkół. Koniec zdalnego nauczania Katarzyna Taras

 

Konieczne będzie zachowanie sanitarnych obostrzeń z podstawowymi zasadami, czyli  dystans społeczny, dezynfekcja, częste mycie rąk i noszenie maseczek. Przypomnijmy, stacjonarne nauczenie w szkołach i na uczelniach w Polsce jest zawieszone od 12 marca. Uczniowie w piątek, 26 czerwca skończą kolejny rok nauki – również zdalnie, bez tradycyjnej akademii i rozdania świadectw. Dokumenty ukończenia klasy mogą odbierać w konkretnie wyznaczonych godzinach, pojedynczo, z zachowaniem podstawowych zasad, takich jak noszenie maseczek.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content