play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozrywka

Im zimniej, tym przyjemniej! Morsy rozpoczęły sezon

today2 listopada 2021

Background

Im zimniej, tym przyjemniej! To motto morsów, którzy już oficjalnie rozpoczęli sezon. Nad zalewem Nakło – Chechło, w miniony ten weekend nie zabrakło amatorów zimnej kąpieli.

Na nich żadne załamanie pogody nie robi wrażenia. Wręcz przeciwnie – jest oczekiwane! Tak jak oczekiwane było oficjalne rozpoczęcie sezonu morsowego 2021/2022. Morsy z Chechła rodem nie zawiedli.

-Pandemia spowodowała większą popularność morsowania. Od pewnego czasu widzimy, że mamy tutaj nad Chechłem więcej morsów. Wpływ na to mają też dodatkowe atrakcje, takie jak sauny czy gorące kotły. Jednym słowem mamy tutaj raj morsowy. Czekamy tylko na minusowe temperatury – mówi nam Olga Pasamonik, przedstawicielka Morsów z Chechła Rodem.

W grupie nad zalewem Nakło – Chechło morsować można w każdą niedziele o godzinie 9.00 i 12.00 oraz w środy o 19.00. Chętnych nie brakuje:

-Oczekiwaliśmy otwarcia sezonu! Bo morsowanie hartuje i poprawia humor. Jest po prostu wesoło, jest atmosfera, jest energia! Dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie gwarantowane – tak o atutach zimnego hobby mówili naszej reporterce Morsy z Chechła Rodem.

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content