play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
 • cover play_arrow

  Radio Piekary Radio Piekary

 • cover play_arrow

  Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Moto Show Katowice już w ten weekend!

today2 sierpnia 2022

Background

Moto Show Katowice to ciekawa propozycja dla miłośników motoryzacji. Wyścigi, pokazy driftu i zloty samochodowe to tylko niektóre z atrakcji.

Trzecia edycja Moto Show Katowice organizowana w niedzielę, 7 sierpnia, na Lotnisku Muchowiec w Katowicach to okazja do tego, by wziąć udział w wydarzeniu przygotowanym z myślą o miłośnikach wysokooktanowego paliwa i ryku silników. Co przewidziano w programie?

Moto Show Katowice w najbliższy weekend

Podczas wydarzenia nie braknie motoryzacyjnych emocji. Zaprezentowane będą samochody zaskakujące swoimi osiągami. Wśród nich najszybsze auto drogowe w Polsce, pod którego maską kryje się jednostka napędowa o mocy… 1300 koni mechanicznych! Między innymi właśnie ono, obok 100 innych, stanie na starcie wyścigu na 1/8 mili. To jednak nie wszystko, a szczegóły można obserwować w mediach społecznościowych wydarzenia:

Organizatorzy podkreślają, że tworzą wspólnie coś wyjątkowego, obok czego nie można przejść obojętnie.

-Tworzymy na nowo motoryzacyjną historię Lotniska Muchowiec. Ryk, silników, swąd wypalanego wysokooktanowego paliwa i palonej gumy nadaje niesamowitego charakteru tej imprezie – piszą na stronie internetowej wydarzenia.

Podczas wydarzenia odbędą się mistrzostwa Polski w wyścigach na 1/8 mili – King of Poland. Co jeszcze obejmuje program przewidziany przez organizatorów?

 • Wyścigi 1/8 mili,
 • Wyścigi wrak race,
 • Drift,
 • Pokazy stunt,
 • Zloty samochodowe.

Bilety na wydarzenie można zakupić TUTAJ.

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content