play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Muzyka, gwiazdy, kultura – FEST Festival otwiera swoje bramy

today10 sierpnia 2022

Background

Już dziś w chorzowskim Parku Śląskim rusza 3. edycja FEST Festivalu. Wystąpią m.in.: Stromae, The Chainsmokers, Quebonafide, Jungle, Duke Dumont, Scooter, James Arthur i wielu innych.

Na miejscu wydarzenia jest także Radio Piekary. Nasi prezenterzy: Szymon Musialik, Sebastian Parma i Brajan Borgowski będą dostarczać relacje i materiały prosto z Parku Śląskiego w trakcie czterech dni FEST Festivalu.

FEST Festival – rozpoczyna się muzyczne święto

Ponad 20 wykonawców na 9 głównych scenach oraz strefach dodatkowych – tak prezentuje się FEST Festival 2022, jeden z najbardziej popularnych festiwali muzycznych w Polsce, który z każdym rokiem staje się coraz bardziej rozpoznawalny również na rynku międzynarodowym. W 2021 roku FEST Festival został zwycięzcą Gali Bestsellery
Empiku 2021 w kategorii muzyka live. Wydarzenie zostało także wyróżnione podczas plebiscytu European Festival Awards, następnie doceniono je przez International Live Music Conference.

FEST Festival to także znacznie więcej niż wyjątkowe święto muzyki. Szczególną rolę pełni festiwalowe miasteczko, które zachęca odwiedzających do czerpania z jego atrakcji, a wśród nich m.in.: strefy chilloutu, kajaki, foodtrucki z różnorodnym jedzeniem, strefa brokatu, usługi tatuatorskie i barberskie, masaże relaksujące oraz strefa gamingu. Swoją obecność potwierdziło ponad 60 wystawców! Przewidziane są nowości, które na pewno zaskoczą przybyłych gości żądnych przygód, rozrywki i niezapomnianych chwil letniego festiwalu. Odbędą się m.in.: występy artystyczne, akcje społeczne i warsztaty. FEST Festival to nie tylko święto muzyki, ale przede wszystkim dobry moment na spędzenie czasu z przyjaciółmi podczas nieskrępowanej zabawy w aurze wakacyjnej beztroski.

Fot. Zuzanna Sosnowska

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content