play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Mysłowice: 8-latek spadł z wiaduktu. Interweniował śmigłowiec LPR

today15 czerwca 2021

Background

Do groźnego wypadku doszło w Mysłowicach przy ulicy Chrzanowskiej. 8- letni chłopiec stracił równowagę i spadł z wysokości. Interweniowała załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak donosi Dziennik Zachodni do groźnego zdarzenia z udziałem dziecka doszło wczoraj około 19:00 na wiadukcie przy ulicy Chrzanowskiej w Mysłowicach. Przechodzący tamtędy, wraz z opiekunami, 8- letni chłopiec stracił równowagę i spadł z wysokości 4 metrów. Zarówno opiekunowie jak i rodzice dziecka w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdza Radiu Piekary Damian Sokołowski z mysłowickiej policji:

Wczoraj po godzinie 19:00 otrzymaliśmy zgłoszenie. 8-letni chłopiec miał wejść na murek przy tunelu pod trasą S1. Najprawdopodobniej ten chłopiec stracił równowagę i spadł z tego murku. Po tym zdarzeniu chłopiec nie uskarżał się na żadne dolegliwości ale mimo wszystko śmigłowcem LPR przetransportowany został do szpitala.

Na miejscu zdarzenia interweniowała załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowany chłopiec natychmiast przetransportowany został do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Jak potwierdza rzecznik placówki, Wojciech Gomułka dziecko jest w stanie stabilnym i przechodzi szczegółowe badania.

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content