play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Na plaży w Łebie znaleziono zwłoki mieszkanki Bytomia!

today20 sierpnia 2020

Background

Na plaży w Łebie znaleziono zwłoki mieszkanki Bytomia! Na ciało natknął się przypadkowy spacerowicz. Miejscowa policja wszczęła śledztwo w celu ustalenia tożsamości zmarłej kobiety. Dziś już wiemy, że to mieszkanka woj. śląskiego.

Jak informuje Marta Bąciaszek z zespołu prasowego lęborskiej policji, 18 sierpnia na plaży w Łebie przypadkowy spacerowicz znalazł zwłoki kobiety. Po przeprowadzonym przez policję śledztwie okazało się, że jest to 44-letnia mieszkanka Bytomia.

Została przeprowadzona sekcja zwłok. Ze wstępnych wyników sekcji wynika, że przyczyną zgonu było utonięcie. Nie mamy żadnych ustaleń, które wskazywałyby, że ktoś miałby się do tego przyczynić. Prowadzone są również czynności w celu ustalenia, czy było to samobójstwo. Okoliczności budzą wątpliwości i muszą być wyjaśnione, dlatego zostało to zakwalifikowane, jako nieumyślne spowodowanie śmierci. Będą jeszcze przeprowadzone dodatkowe badania na obecność alkoholu i środków odurzających we krwi – mówiła prokurator Dorota Frączek z lęborskiej prokuratury.

Dopiero po tych badaniach będzie można podać nie budzące wątpliwości przyczyny zgonu. Kluczowe dla wyjaśnienia tej sprawy będzie również ustalenie, co działo się z mieszkanką Bytomia tuż przed tym tragicznym zdarzeniem.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content